Ресторан CHALET — Заміський відпочинок зі смаком

Ресторан Club Chalet створений для того, щоб радувати Вас найсмачнішими стравами, неймовірною атмосферою та затишком, стильним дизайном та обслуговуванням найвищого рівня. Ми – досить новий ресторан у Харкові, але вже встигли завоювати серця багатьох гостей, які шукають не лише готель із рестораном у Харкові, а й просто сімейний ресторан чи ресторан для романтичної вечері.

Ресторан Клуб Шале безперечно є одним з найкращих ресторанів Харкова, оскільки ми продумали все до найдрібніших деталей. Інтер’єр та екстер’єр зроблений так, щоб Ви отримували максимальний комфорт та затишок незалежно від сезону та погоди.

Влітку можна забронювати столик у ресторані або на літній терасі. Ви відчуєте атмосферу свіжості, наповнену яскравими фарбами природи, піним птахів та приємними променями сонечка. Великі панорамні вікна розкривають вид на ставок, озеленену територію, спа-центр і котеджні шале заміського комплексу Club Chalet.

Взимку заміський ресторан Харкова Club Chalet перенесе в атмосферу казки, яка наповнена чаклунством, теплом та затишком. Серед зали розташований великий камін як могутнього дерева. Завдяки цьому створюється враження додаткового душевного тепла, яке викликає лише позитивні емоції. Все це оточене чудовими дизайнерськими столами з дуба з різними візерунками та м’якими меблями.

Ми позиціонуємо себе як ресторан авторської кухні і пропонуємо вишукані страви, які не залишать байдужим навіть найвибагливіших гурманів..

Також, нас вибирають при пошуку ресторану для весільного банкету, ресторану для романтичної вечері або Вам потрібно відзначити корпоратив у ресторані. Ми можемо запропонувати безліч різних сценаріїв для проведення будь-яких заходів, адже ресторан у центрі Харкова Club Chalet сміливо займає лідируючі позиції у таких категоріях, як:

— ресторану для весільного банкету
— ресторану для романтичної вечері
— заміський ресторан зі смаком
— сімейний ресторан у Харкові

Приїжджайте у найкращий ресторан Харкова Club Chalet та отримуйте весь спектр емоцій. Від насолоди стравами до неймовірної краси інтер’єру та навколишньої природи.

Час роботи: з 10:00 до 21:00 щоденно

Літня тераса

Літня тераса

Основне меню

Основне меню

Барне меню

Барне меню

Дитяче меню

Дитяче меню

Для Вашої зручності – бронюйте столик заздалегідь

Відвідайте Club Chalet — поринь у атмосферу комфорту та усамітнення, не виїжджаючи з міста

Ми знаходимося за адресою:

м. Харків, вул. Білої Акації, 20

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати ресторан

Забронювати SPA

Забронюватиь візит