Spa and Beauty Relax

Розслабляйся, міркуй, відроджуйся, радуйся

SPA капсула

SPA капсула

Багатофункціональна комплексна система, що поєднує в собі класичні парові лазні, методи гідротерапії, хромотерапії та ароматерапії.

SPA-капсула дозволяє проводити повний спектр процедур:

• Всі види обгортань та термальних аплікацій

• Ексфоліації та пілінги

• Бальнеологічні програми

• Передмасажна підготовка

• Відновлення після фізичного навантаження.

Сольовий пілінг «BIOLINE»

Сольовий пілінг «BIOLINE»

Відлущуючий скраб з морською сіллю, маслом солодкого мигдалю, екстрактами водоростей і вітамінами, має яскраво виражений лімфодренажний і моделюючий ефект. В результаті процедури: зменшення застоїв рідини, що відновлює та моделює косметичний ефект.
Цукровий пілінг неролі

Цукровий пілінг неролі "World of Beauty"

Неймовірний аромат неролі у поєднанні з екзотичними рослинами та карамеллю не залишить вас байдужими. Скраб створює на поверхні шкіри бар'єрну плівку, що сприяє зменшенню втрати вологи через шкіру, а також містить гліколеву кислоту, яка захищає від ультрафіолетового випромінювання, пом'якшує та розгладжує, перешкоджає руйнуванню кератину.
Моделююче обгортання з вулканічними пелоїлами

Моделююче обгортання з вулканічними пелоїлами

Оригінальна формула, що поєднує в собі ефективність грязелікування з приємною консистенцією крему. Інтенсивна процедура таласотерапії стимулює розщеплення жирових відкладень, усуває в'ялість та пастозність тканин, формує новий силует.
Дренажне детокс-обгортання з водоростевими пелоїдами

Дренажне детокс-обгортання з водоростевими пелоїдами

Ефективне грязьове обгортання, спрямоване на проблемні зони з целюлітом та застоєм рідини. Покращує лімфодренаж, регулює вуглеводний та ліпідний обміни, сприяє зменшенню об'ємів тіла, корекції фігури підвищуючи пружність та тонус шкіри.
Поживне обгортання з екстрактами мигдалю та лотоса

Поживне обгортання з екстрактами мигдалю та лотоса

Розкішне обгортання глибоко живить шкіру, стимулює відновлювальні процеси у тканинах. Активізує обмінні процеси та сприяє оновленню клітин шкіри, розгладжує, омолоджує та зволожує
Динамічний Душ Шарко

Динамічний Душ Шарко

Ексклюзивна методика розроблена спеціально для SPA Club Chalet. Під час гідропроцедури майстер поєднує нескладні статичні вправи із гідромасажем. Ця взаємодія допомагає зняти м'язову напругу, підвищити імунітет, сприяє зменшенню об'ємів тіла, підвищуючи пружність та тонус шкіри.

Масаж тіла

Масаж тіла

Класичний масаж

Класичний масаж

Поєднання різного типу впливу на ваше тіло – від м'якого погладжування до глибокого розминання дозволить вам позбутися зайвої м'язової напруги, зменшити больовий синдром, нормалізувати психоемоційний стан, покращити роботу всіх органів організму.
Смарт-масаж

Смарт-масаж

Перш ніж розпочати масаж, наші кваліфіковані фахівці проведуть діагностику тіла, виявить потреби та Ваші уподобання до масажу. Після цього, використовуючи свій багаторічний досвід, створять абсолютно індивідуальну процедуру, що підходить виключно для вас.
Остеопатична корекція

Остеопатична корекція

Остеопатична корекція включає не тільки масажні елементи, а й додаткові методики мануальної корекції та техніки тілесно-орієнтованого впливу на ваше тіло. Якщо у вас є проблеми, з якими не справляються інші техніки та фахівці, ми радимо вам відвідати сеанс остеопатичної корекції, вислухати рекомендації фахівців та по-новому звернути увагу на своє здоров'я
Вібраційний апаратний масаж «Cellutec»

Вібраційний апаратний масаж «Cellutec»

Одна з найефективніших технік щодо покращення вашого стану. Вібраційні хвилі, створювані ексклюзивним апаратним рішенням Cellutec проникають у глибокі тканини організму, покращують мікроциркуляцію та живлення тканин, здійснюють детоксикацію, зменшують больовий синдром та нормалізують м'язовий тонус.
Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж

Ефективна процедура роботи з рідинними середовищами вашого організму. Такий масаж дуже повільно і ретельно спустошує продукти клітинної життєдіяльності, що накопичилися, відновлює мікроциркуляцію тканин, зменшує набряки і покращує форми тіла. Незамінний в антицелюлітних курсових програмах, відновлення після інтоксикацій різного характеру
Ліполітичний масаж

Ліполітичний масаж

На відміну від загальноприйнятих методик антицелюлітних процедур, ліполітичний масаж у виконанні наших фахівців високоефективний, не залишає виражених слідів на тілі та значно посилює процеси розщеплення жирів в організмі. Особливістю такого масажу є поєднання глибоких масажних прийомів та фітнес-елементів для посилення ефекту
Вібраційний ліполітичний масаж Cellutec

Вібраційний ліполітичний масаж Cellutec

Вібрація – один із найефективніших методів роботи з підшкірно-жировим шаром і дає можливість опрацювати його ізольовано, порівняно з ручними техніками масажу. Використовуючи апаратний комплекс Cellutec, наші майстри допоможуть вам подолати прояви целюліту, підтягнути шкіру та змоделюють ваше тіло. І все це доступно без болю, небажаних синців на тілі та грубого впливу на тканини вашого організму.
Нейроседативний ритм-масаж

Нейроседативний ритм-масаж

Безсоння, надмірна дратівливість, неможливість зосередиться - ось невелике коло проблем, які можна вирішити за допомогою нейроседативного ритм-масажу. Ритмічний, дуже м'який вплив на ваше тіло в поєднанні з ароматерапевтичною дією масажних масел дозволить вам розслабитися і відпочити на сеансі масажу!
Стоун-терапія

Стоун-терапія

По шкірі ковзають гаряче каміння, огортаючи тіло приємним теплом. М'язи розслабляються, настрій покращується, а від стресу не залишається і сліду... Така чудова дія стоун-масажу. У ньому використовуються камені вулканічних порід, що містять величезну кількість мікро- та макроелементів, магній та залізо. Вплив гарячим камінням чудово розслаблює, прогріває напружені м'язи, посилює мікроциркуляцію, має детоксикувальну дію
Тренажерний зал

Тренажерний зал

Обладнаний всім необхідним тренажерний зал із панорамними вікнами та видом на озеро для тих, хто не може дозволити собі залишити спорт навіть на відпочинку!

Зал для йоги

Зал для йоги

Йога – це не просто комплекс вправ. Це унікальне духовне та фізичне вчення з багатовіковою історією, яке допоможе удосконалити своє тіло і при цьому набути гармонії з собою.

Wellness

Wellness

Спеціальне меню для тих, хто мешкає за Well-ness-правилами. Враховуємо не тільки калорії, але й за всіма правилами дієтології, поєднуємо білки, жири, вуглеводи та мікроелементи, які необхідні організму

Забронювати SPA

Відвідайте Club Chalet — поринь у атмосферу комфорту та усамітнення, не виїжджаючи з міста

Ми знаходимося за адресою:

м. Харків, вул. Білої Акації, 20

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати ресторан

Забронювати SPA

Забронюватиь візит