1. УМОВИ ПРОЖИВАННЯ

1. Попереднє бронювання здійснюється максимум за 30 днів до дати заїзду та внесення 50% оплати за весь період перебування в Club Chalet (далі, Клубі).

2. Час заїзду (check-in) – 14:00, час виїзду (check-out) – 12:00 за місцевим часом.

3. У разі заїзду пізніше заявленої дати або не заїзду сума передоплати за невикористані послуги компенсації не підлягає.

4. Оформлення поселення (реєстрація) є обов’язковою умовою проживання у шалі. Всі повнолітні Гості, які планують проживати в шалі, зобов’язані пред’явити документи, що засвідчують особу та здійснити повну оплату за проживання згідно з чинними тарифами на час перебування у Клубі, за весь заявлений термін.

4.1 Усі незареєстровані особи зобов’язані залишити територію Клубу до 23:00. Відповідальність за перебування незареєстрованих осіб після 23:00 несуть Гості шале, на території якого знаходяться дані особи. Додаткова реєстрація гостей після 23:00 не здійснюється.

4.2 За порушення зазначеної умови проживання адміністрація має право виселити Гостей із шале без відшкодування оплачених послуг.

5. Оплата додаткових послуг здійснюється у повному обсязі згідно з затвердженим прейскурантом до моменту виїзду(check-out) .

6. Перебування дітей віком до 6-ти років з батьками додатково не оплачується, без надання додаткового місця. Перебування дітей від 6 до 12 років безкоштовно з наданням додаткового місця. Перебування дітей віком від 12 років оплачується за повним тарифом згідно з чинним прейскурантом. Максимальна кількість додаткових місць – два, обов’язкова умова надання додаткового місця – попереднє бронювання.

7. Послуги раннього заїзду з 6:00 до 14:00 та пізнього виїзду з 12:00 до 20:00 оплачуються додатково у розмірі 50% від стандартної вартості шале за добу проживання за чинним прейскурантом. У разі виїзду Гостя не пізніше 12:00 стягується вартість пізнього виїзду. При виїзді після 20:00 оплата провадиться за повну добу.

8. Продовження проживання можливе виключно за попередньою домовленістю та за наявності вільних місць у Клубі. Про зміни узгодженої дати та часу виїзду необхідно повідомляти батлер, не пізніше ніж за 24 години до розрахункового часу.

9. В інтересах власної безпеки не рекомендуємо запрошувати у свою шале малознайомих людей, а також гостей, що не проживають, більше 7 осіб, тобто максимальна кількість проживаючих і не проживаючих гостей на одну шале не повинна перевищувати 15 осіб.

10. Ваші гості, які не проживають у Клубі, після 22:00 зобов’язані залишити територію Club Chalet.

11. Прохання дбайливо ставитися до майна та ландшафту Клубу. У разі навмисного/ненавмисного псування/втрати майна Клубу оплата стягується згідно з затвердженим прейскурантом або оцінним актом псування майна з боку Гостя.

12. Цінні речі рекомендуємо зберігати у сейфі у Вашому шалі. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за збереження цінних речей.

13. Категорично забороняється допускати шум у шалі та на території Клубу після 23:00.

14. Куріння дозволяється у спеціально відведених місцях, де є табличка із зазначенням «Місце для куріння». Категорично забороняється куріння у шалі та інших місцях Клубу. У разі не виконання цього правила накладається штраф у розмірі 1000 грн..

15. Необхідно дотримуватись правил протипожежної безпеки, санітарної гігієни. Заборонено зберігати та використовувати в шалі та на території Клубу різного роду піротехнічні, легкозаймисті та вибухонебезпечні речовини, а також кальяни. При невиконанні цього правила буде проводитися негайне виселення з шале та території Клубу без відшкодування оплати послуг Клубу. Також накладається штраф за порушення цього правила у розмірі 5000 грн..

16. При працюючому кондиціонері, для максимального охолодження/обігріву приміщення та запобігання псуванню майна Клубу, прохання закривати вікна та двері в шалі, в якому Ви проживаєте.

17. Залишаючи шале, з метою запобігання псуванню майна, безглуздих витрат електроенергії та для особистої безпеки, будь ласка, закрийте водопровідні крани, вікна, вимкніть світло, телевізорр.

18. У день від’їзду, для організації Вашого виїзду та остаточного розрахунку за надані послуги, прохання звернутися до батлера за 30 хвилин до розрахункового часу.

19. Вміст тварин до 5 кг у Клубі дозволяється лише на території Шале та Ресторані. Знаходження тварин у спа, Kids Club, а також відвідування тваринами гостьових зон на території Клубу суворо забороняється.

20. Для гостей, які проживають у шалі, надається паркування на території Клубу. Максимальна кількість автомобілів для одного шале – не більше двох. Адміністрація комплексу не несе відповідальності за цінні речі гостей, залишені в автомобілі.

21. Про бронювання послуг СПА центру, про відміну послуги Гостю необхідно повідомити на стійку реєстрації за 2 та більше годин до початку надання послуги. У разі несвоєчасного скасування послуги, здійснюється повне нарахування вартості послуги гостю.

22. На всій території Клубу та в приміщеннях загального користування забороняється непристойна поведінка, яка порушує громадський порядок та спокій інших Гостей. У разі порушення Клуб має право відмовити цьому Гостю в подальшому перебування в клубі та на його території, без відшкодування вартості послуг. На території Клубу забороняється включати на велику гучність аудіо, відео та ігрові системи, заважаючи іншим гостям Клубу.

23. Штраф за порушення правил перебування – 1000 грн., крім пункту 15.

24. Оплата всіх послуг Клубу у готівковій та безготівковій формі здійснюється у національній валюті – гривні.

25. Адміністрація Club Chalet залишає за собою право відмовити гостю в наданні послуг без пояснення причин.

 

Бажаємо вам приємного відпочинку!
З повагою, Club Chalet

Відвідайте Club Chalet — поринь у атмосферу комфорту та усамітнення, не виїжджаючи з міста

Ми знаходимося за адресою:

м. Харків, вул. Білої Акації, 20

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати шале

Забронювати ресторан

Забронювати SPA

Забронюватиь візит